Ekskluzywne lalki miłości

F.A.Q

W tej zakładce znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

UŻYWANIE
PRZECHOWYWANIE
I KONSERWACJA LALEK

Czy włosy lalki mogą być stylizowane normalnie?

Lalki są wyposażone w wysokiej jakości peruki syntetyczne, które można usunąć w celu stylizacji, czyszczenia lub pełnego zastąpienia peruką komercyjną. Podczas szczotkowania długiej peruki najlepiej użyć metalowej szczoteczki lub grzebienia i zacząć szczotkować małe sekcje blisko końcówek włosów. Rozetrzyj fragmenty włosów około 3 cali od końcówek, aż będą gładkie i stopniowo przesuwaj się ku peruce w kierunku “skóry głowy”. Pozwoli to uniknąć splątania peruk. Peruki z włókien syntetycznych są łatwiejsze do utrzymania niż peruki z ludzkich włosów.

Czy istnieje jakieś znane zagrożenie dla zdrowia? Jak trudno jest utrzymać lalkę w stanie sanitarnym?

Nie ma znanych zagrożeń dla zdrowia związanych z używania lalki. Po produkcji każda lalka otrzymuje staranną kąpiel acetonową. Utrzymywanie lalki w stanie sanitarnym jest łatwe – twoja lalka może być czyszczona łagodnym mydłem lub detergentem. Każda zakupiona lalka jest dostarczana z zestawem do czyszczenia i łatwymi do przestrzegania instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji i użytkowania.

Czy można używać kosmetyków na lalce?

Jeśli zamierzasz używać kosmetyków do zmiany wyglądu swojej lalki, zalecamy, abyś na zamówieniu określił “naturalne” kolory. Płynny eyeliner i sproszkowane kosmetyki (rumieniec, cienie do powiek, puder, itp.) działają bardzo dobrze na lalce. Jednak makijaż na bazie śmietany / oleju (taki jak płynny podkład) nie będzie dobrze się rozpraszał na silikonie. Ołówek do brwi i szminka mogą być stosowane z uzasadnioną skutecznością, a te kosmetyki łatwo się ścierają. Lalkę można czyścić zwykłymi środkami do usuwania kosmetyków i / lub łagodnymi detergentami. Unikaj zmywaczy, które są zbyt tłuste, ponieważ będą trudne do oczyszczenia z silikonowej skóry.

Chcę się wykąpać i wziąć prysznic z moją lalką. Czy jest coś, na co muszę uważać, np. Temperaturę lub czas działania wody?

Kauczuk silikonowy może wytrzymać ponad 400 stopni ciepła. Możesz zanurzyć lalkę w gorącej kąpieli lub umieścić ją pod elektrycznym kocem, aby uzyskać realistyczne ciepło jej ciała. Mydło silikonowe bardzo skutecznie zatrzymuje ciepło.

Czy są jakieś ubrania, które mogą zniszczyć moją lalkę?

Ciemna odzież barwiona za pomocą barwników o niskiej jakości może zabarwić silikon, jeśli lalka jest przechowywana z tymi przedmiotami przez dłuższy czas (10 dni lub dłużej). Na wszelki wypadek umyć wszystkie ciemne i jaskrawe kolorowe ubrania, zanim włożysz je do swojej lalki. Bardzo ciasne lub wiążące paski na twojej
lalce przez dłuższy czas mogą tworzyć wgniecenia w jej ciele, podobnie jak w prawdziwej osobie; w przeciwieństwie do ciała prawdziwego człowieka silikon może stracić pamięć kształtu. Innymi słowy, dobrze jest ubrać swoją lalkę w gorsety lub biustonosze z fiszbinami itp., Ale nie przechowuj jej w tego typu ubraniach przez
dłuższy czas.

Czy mogę ubrać moją lalkę w dowolne ubrania?

Tak, możesz ubierać swoją lalkę w dowolne ubranie, ale zalecamy unikanie grubych ubrań, takich jak jeansy lub gorsety, jeśli zostawiasz ubrane lalki na dłuższy czas. Mocne lub ciężkie ubranie może pozostawić wrażenie w silikonie, które po pewnym czasie stanie się trwałe (10 dni lub dłużej). Jeśli chcesz założyć dżinsy na swoją lalkę, zalecamy najpierw założyć na nią rajstopy, aby dżins przesuwał się po silikonie. Koszule zapinane na guzik, krawat, zamek błyskawiczny są łatwiejsze do założenia na lalki niż bluzki, takie jak t-shirty lub pulowery.

Jak mogę wyczyścić moją lalkę?

Zestaw do czyszczenia jest dołączony do każdej lalki, która składa się z kulki douche i mydła antybakteryjnego. Zaraz po użyciu lalki, jak to możliwe, wypłucz wnęki ciepłą wodą i mydłem antybakteryjnym. Twarz lalki można usunąć w celu łatwego czyszczenia. Możesz podłożyć twarz pod gorącą wodą, aby ją wyczyścić, ale unikaj zwilżania rzęs.

Jak przenieść moją lalkę?

Najlepszym sposobem na przeniesienie lalki jest posadzenie jej na wózku inwalidzkim, lub krześle biurowym. Ułatwia to unikanie obrażeń i jest mniej prawdopodobne, że lalka zostanie upuszczona. Jeśli nie jest to możliwe, podnieś lalkę sposobem dla nowożeńców czyli jedno ramię za ramionami, drugie pod kolanami lub podnieś lalkę pod ramionami, aby ją unieść. Upewnij się, że trzymasz ręce w bezpiecznym miejscu, które krzyżowały się nad klatką piersiową lalki lub na ramionach, aby uniknąć uszkodzenia, gdy lalka jest opuszczona. W przypadku seksu możesz używać huśtawek seksualnych, lekkich zestawów niewoli i poduszek do podnoszenia i ustawiania swojej lalki do zabawy. Podczas zginania połączenia należy używać mocnego dwuręcznego uchwytu jedną ręką po każdej stronie złącza. Mocno i powoli przesuwaj złącze do żądanej pozycji, uważając, aby nie przekręcić silikonu w nienaturalny sposób. Nigdy nie próbuj ciągnąć swojej lalki do siebie za dłonie, ponieważ może to poważnie uszkodzić nadgarstki.

Jak przechowywać lalkę?

Aby zapewnić najlepszą opiekę lalce, najlepiej przechowywać ją w pozycji neutralnej, z lekko rozłożonymi nogami. Przechowując lalkę, unikaj zagnieceń w silikonie, ponieważ te zmarszczki mogą z czasem stać się trwałe. Jeśli wolisz przechowywać leżącą lub siedzącą lalkę, pamiętaj o regularnym jej przesuwaniu, aby uniknąć powstawania płaskich miejsc na pośladkach, nogach lub piersiach. Jeśli rozwinie się plama lub zagniecie, będzie to trwałe. Skrzynie, w których lalki są wysyłane, są odpowiednie do przechowywania. W przypadku lalek z dużymi piersiami, miękki biustonosz powinien być trzymany na lalce, gdy jest przechowywana. Nie należy zostawiać ubrań na lalce przez dłuższy czas (ponad 10 dni).

Jak smakuje sex z lalką?

Po wniknięciu do wnętrza otworu powstaje próżnia, która zapewnia potężny efekt ssania. Efekt ten jest najsilniejszy w otworze oralnym Niektórzy użytkownicy zgłosili intensywne orgazmy z powodu tej specyficznej funkcji.

Jakie są otwory do penetracji?

Wewnętrzne wejścia do pochwy i odbytu są specjalnie uformowane, mają teksturę i kształt, które sprawiają, że odczucia są zbliżone do doznań z prawdziwą osobą. Wargi dopochwowe można bardzo realistycznie rozciąć, a nowo wyrzeźbione wargi sromowe są jeszcze bardziej realistyczne niż wargi sromowe starego typu. Wszystkie nasze lalki mają ultra realistyczne wargi sromowe. Otwór oralny ma bardzo miękkie, rozciągliwe usta, bardzo miękki język, miękkie silikonowe zęby i szczęki z zawiasami, które otwierają się i zamykają bardzo realistycznie. Język można zdjąć, aby uzyskać więcej miejsca i łatwe czyszczenie. Wnętrze jamy ustnej jest prążkowane dla uzyskania bardzo przyjemnego efektu.

Jakie lubrykanty i środki nawilżające powinienem używać?

Zawsze używaj lubrykantu (żelu) na bazie wody. Żele na bazie wody są łatwe w czyszczeniu i nie uszkadzają silikonu. Nie należy stosować nawilżania na bazie oleju, ropy naftowej lub silikonu.

Jaki jest zasięg stawów lalki?

Połączenia stawowe lalek mają bardzo dobry zakres ruchów – w większości przypadków około 180 stopni lub więcej. Szkielet używany w naszych lalkach porusza się na niemal wszystkie sposoby, jakie robi prawdziwy człowiek.

Jak bardzo elastyczne są lalki?

Silikonowa skóra jest wyjątkowo elastyczna i wytrzyma niemal każdą rozsądną pozycję. Są pewne pozycje, które są bardziej wymagające dla silikonu, jak i dla wewnętrznych stawach. Lalka nie może być skręcana do nienaturalnej pozycji, zduszona do ciasnej pozycji, lub ściśnięta do małego obszaru przechowywania bo może się złamać lub rozerwać. Te lalki są zaprojektowane tak, aby były ustawione w pozycjach, które są naturalne i bezbolesne dla większości dorosłych osób. Przeciążenie złącza stawu może spowodować uszkodzenie.

Jak bardzo wytrzymałe są stawy lalek?

Połączenia w lalkach (stawy) wykonane są ze stali nierdzewnej. Są bardzo mocne i zaprojektowane tak, aby pochylać się w sposób bardzo humanistyczny. Chociaż stawy są mocne, zgięcie stawu w nienaturalny sposób lub zmuszenie lalki do pozycji, która byłaby trudna dla większości ludzi, może doprowadzić do złamania stawu i jest uważane za niewłaściwe użycie lalki. Stawy mogą być sztywne, gdy lalka jest nowa, a stawy powinny być układane przy użyciu mocnego, dwuręcznego uchwytu po obu stronach złącza tak, aby nie przekręcić silikonu w nienaturalny sposób. Stawy mogą wydawać lekkie skrzypienie, co jest normalne i z czasem stanie się mniej zauważalne. Stawy po pewnym czasie używania staną się luźniejsze.

Jak układać i chronić dłonie mojej lalki?

Podczas przesuwania swojej lalki zawsze upewnij się, że ręce są w bezpiecznej pozycji. Nigdy nie pozwól, aby twoja lalka spadła na dłonie, ponieważ może to spowodować przesuwanie się palców przez silikon. Niosąc lalkę najlepiej położyć ręce na ramionach lub krzyżować na piersi. Zawsze delikatnie układaj ręce i unikaj naciskania palcami lalki na jakąś powierzchnię w nienaturalny sposób. Jeśli jeden z drutów przebije się, możesz z łatwością wsunąć go z powrotem w silikon. Możesz użyć silikonowego zestawu naprawczego, aby załatać palce lub pozostawić je w takim stanie, w jakim są.

Czy palce lalki można zginać i czy mogą chwytać przedmioty?

Palce lalek mają wewnętrzne przewody, które pozwalają ułożyć palce, zamknąć je i sprawić, że będą trzymać bardzo lekkie przedmioty. Uchwyt nie jest mocny, a z palcami należy obchodzić się ostrożnie.

Czy lalka ułożona w pozycji „na pieska” sama utrzyma tą pozycję?

Niestety nie. Będzie potrzebowała wsparcia, by wspomóc rozkład masy ciała na pieska. Stawy barkowe, łokciowe i kolanowe nie blokują się, a lalki nie mogą utrzymać swojej własnej wagi. Zalecamy odpieranie górnej części ciała lalki poduszkami, aby zapewnić trzymanie tej pozycji podczas użytkowania. Pozowanie lalki do stołu lub kanapy pozwala również na pozycje w stylu pieska.

Czy lalki mogą stać prosto, bez pomocy?

Lalka nie może stać prosto bez wsparcia. System szkieletowy jest zbyt elastyczny, aby pozwolić lalce stać prosto. Lalka ma zrelaksowany stan śpiącej dziewczyny. Szkielet będzie utrzymywał pozycję, o ile nie ma na nią silnej siły, takiej jak grawitacja. Staramy się umieszczać wiele naszych zdjęć lalek bez podpór, ale na niektórych zdjęciach podpory zostały usunięte dla jakości artystycznej. Lalki mogą być zawieszone na łańcuchach od rygla szyi na belce lub legarze lub mogą być podparte na stojakach. Lalka może siedzieć bez wsparcia w niektórych pozycjach.

Czy moja lalka może siedzieć i trzymać pozy?

Tak, możesz ustawić swoją lalkę w większości pozycji, które przeciętna osoba może osiągnąć bez bólu. Lalki nie mogą jednak utrzymać własnej wagi i czasami wymagają podpórki lub wsparcia dla pewnych pozycji. Lalka może utrzymywać pozę, w której ją wkładasz, o ile na lalkę nie działają większe siły.

Czy można ciągnąć lub gryźć mocno sutki bez obawy, że się uszkodzą?

Tak, oczywiście w granicach rozsądku. Sutki mogą wytrzymać w przybliżeniu 400% wydłużenia przed rozerwaniem. Ciągnięcie lub obgryzanie bardzo mocno sutków może spowodować ich oderwanie, jeśli jesteś zbyt szorstki.

Jakie są piersi lalki?

Używamy specjalnego preparatu z silikonu, który ma galaretowatą konsystencję. Ten specjalny żel silikonowy jest używany wewnątrz piersi, aby wyglądały, czuły i odbijały się jak prawdziwe piersi. Żel silikonowy jest utwardzoną gumą silikonową i jest całkowicie suchy; nie jest cieczą, więc piersi nie mogą przeciekać. Zazwyczaj piersi będą trochę twarde w nowej lalce, ale z czasem zmiękną.

NAPRAWA LALEK

Czy mogę wysłać lalkę w celu naprawy?

Na ten moment nasza firma nie przyjmuje lalek do naprawy. Jesteśmy jednak zawsze gotowi do udzielenia pomocy przez e-mail i telefon w razie potrzeby.

Co się stanie, jeśli połączenie (staw) pęknie w mojej lalce?

Jeśli uważasz, że połączenie stawu zostało zerwane, natychmiast skontaktuj się z nami. Pomożemy ci stwierdzić, czy połączenie jest rzeczywiście zerwane, czy nie. W przypadku zerwania można wykupić zastępczy staw, a nasz zespół przekaże szczegółowe informacje o tym, jak pomyślnie wykonać naprawę.

Co się stanie, jeśli drut palca przejdzie przez moją lalkę?

Jeśli drut palca przejdzie przez silikonowy koniuszek palca, po prostu wepchnij go z powrotem do wnętrza silikonu. Jeśli chcesz, możesz załatać dziurę w naszym silikonowym zestawem naprawczym lub pozostawić go w niezmienionym stanie. Nie jest to poważny problem i można go zazwyczaj uniknąć, ostrożnie ustawiając dłoni lalki.

Co jest używane do malowania lalek? Czy kiedykolwiek się zetrze lub wypłowieje?

Ciało silikonowe RealDolls jest zabarwione wybranym przez Ciebie kolorem skóry, gdy twoja lalka jest odlewana w naszych formach. Szczegóły, takie jak usta, są malowane za pomocą zabarwionego silikonu. Po nałożeniu zabarwiony silikon faktycznie staje się częścią skóry lalki. W normalnych warunkach nigdy nie powinien się ścierać. Przedłużone “suche” tarcie pomalowanych powierzchni może jednak spowodować erozję farby.

Chcę się wykąpać i wziąć prysznic z moją lalką. Czy jest coś, na co muszę uważać, np. Temperaturę lub czas działania wody?

Kauczuk silikonowy może wytrzymać ponad 400 stopni ciepła. Możesz zanurzyć lalkę w gorącej kąpieli lub umieścić ją pod elektrycznym kocem, aby uzyskać realistyczne ciepło jej ciała. Mydło silikonowe bardzo skutecznie zatrzymuje ciepło.

W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK INNYCH PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteś zainteresowany?

TRUE DOLL

E-mail: biuro@truedoll.pl

Telefon: +(48) 669 250 306

Odwiedź nas