Ekskluzywne lalki miłości

O Lalkach

True doll

Nasza firma zajmuje się importem i sprzedażą prawdopodobnie najlepszych lalek miłości dostępnych na rynku. Nasze silikonowe lalki są najbardziej realistycznymi i przyjemnymi lalkami jakie możesz kupić.

Lalka miłości

Podkreślamy termin “Lalka Miłości” ponieważ są one czymś więcej niż zabawką erotyczną. Lalki są wyposażone w najbardziej zaawansowane technologie dostępne zarówno w elementach szkieletowych, jak i w ekskluzywnej mieszance silikonowej do tworzenia ciał i twarzy, co jest wynikiem ponad 15-letnich doświadczeń.

Wykonanie

Oferowane przez nas lalki miłości wykonane są z dbałością o każdy szczegół począwszy od szkieletu wewnętrznego aż po każdy paznokieć lalki. Zastosowanie materiałów i silikonu najwyższej jakości sprawia, że odczucia i doznania podczas spędzania czasu z lalką są niesamowite. Wewnętrzny szkielet pozwala formować lalce dowolną znaną człowiekowi pozycję miłosną i jest tak wytrzymały, że lalka bez naszej woli sama z siebie ustalonej pozycji nie zmieni. Ciało wykonane z najlepszej jakości sylikonu zapewnia przyjemność w dotyku oraz łatwość utrzymania czystości.

brak ograniczeń

Lalki posiadają na przykład system Face X, który pozwala łatwo wymieniać twarze lalki na dowolną inną. Możesz teraz mieć kilka twarzy do wyboru w nowym towarzyszu Twoich zabaw. W połączeniu ze zmianą fryzury i / lub oczu twojej lalki, możliwości są nieograniczone!

Lalki posiadają 3 otwory do penetracji
Po wniknięciu do wnętrza otworu powstaje próżnia, która zapewnia potężny efekt ssania. Efekt ten jest najsilniejszy w otworze oralnym. Użytkownicy dzięki tej funkcji odczuwają intensywne orgazmy podczas penetracji.

Otwór oralny

Otwór oralny ma bardzo miękkie, rozciągliwe usta, bardzo miękki język, miękkie silikonowe zęby i szczęki z zawiasami, które otwierają się i zamykają bardzo realistycznie. Język można zdjąć, aby uzyskać więcej miejsca i łatwe czyszczenie. Wnętrze jamy ustnej jest prążkowane dla uzyskania bardzo przyjemnego efektu.

Otwór waginalny

Wewnętrzne wejścia do pochwy i odbytu są specjalnie uformowane, mają teksturę i kształt, które sprawiają, że odczucia są zbliżone do doznań z prawdziwą osobą. Wargi dopochwowe można bardzo realistycznie rozciąć, a nowo wyrzeźbione wargi sromowe są jeszcze bardziej realistyczne niż wargi sromowe starego typu. Wszystkie nasze lalki mają ultra realistyczne wargi sromowe.

Otwór analny

Otwór odbytu jest uformowany odpowiednio inaczej w stosunku do otworu waginalnego, żeby zapewnić odpowiednie doznania z penetracji analnej jak z prawdziwą osobą.

Jesteś zainteresowany?

TRUE DOLL

E-mail: biuro@truedoll.pl

Telefon: +(48) 669 250 306

Odwiedź nas