Ekskluzywne lalki miłości

Zamówienie i dostawa

aNONIMOWA DOSTAWA

Podczas realizacji zamówienia oraz przy dostawie dbamy w pełni o bezpieczeństwo i anonimowość klienta.

Przesyłki nadawane są kurierem i są pakowane w taki sposób, żeby ich zawartość pozostała dla osób postronnych nie do odgadnięcia. W razie potrzebny istnieje oczywiście możliwość odbioru osobistego.

Jak zamówić?

Zamówienia składane są drogą mailową poprzez formularz zamówiena. Proszę wybrać jedną z gotowych lalek, lub ją personalizować zgodnie z informacjami w zakładce „personalizacja lalek”.

Zaliczka

W związku z tym, że lalki zamawiane są indywidualnie pod danego klienta, wymagana jest zaliczka w kwoce 100% wartości zamówienia. Lalki nie podlegają zwrotowi.

Płatność

Zapłata za zakupiony produkt następuje przelewem na konto naszej firmy podane po dokonaniu zamówienia. Istnieje możliwość zakupu gotówkowego w siedzibie naszego sklepu. Ze względu na dużą wartość produktu nie wysyłamy za pobraniem.

Dostawa

Dostawa gotowej lalki odbywa się za pośrednictwem kuriera lub po odbiorze osobistym. Lalki są transportowane w skrzyni o wymiarach około 178 x 76 x 41 cm i waga ok. 50 kg.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi 3-4 miesiące w zależności od obłożenia produkcji w firmie oraz czasu transportu i formalności.

Anulowanie zamówienia

Można wycofać się z zamówienia w ciągu 7 dni od jego złożenia. W tym celu proszę przekazać stosowną anulację drogą mailową.

TRUE DOLL

E-mail: biuro@truedoll.pl

Telefon: +(48) 669 250 306

Odwiedź nas